Title Image

Про нас

ХТО МИ І ЩО МИ?

Відповідаючи на питання «хто»: ми команда фахівців в області своєї улюбленої справи. Відповідаючи на питання «що»: ми вітчизняний виробник велосипедів від початкового до професійного рівня. Велосипеди Probicyclegroup популярні і широко затребувані на території України ось уже більше десяти років і в кожному регіоні є представники нашої компанії.

Наша мета: надати широкий асортимент велосипедів, здатний задовольнити потреби кожного покупця від новачка до професіонала. У модельному ряді представлені найпопулярніші типи і класи, починаючи з дитячих і підліткових велосипедів для прогулянок закінчуючи моделями, орієнтованими на участь в спортивних змаганнях рівня чемпіонату України.

Будучи учасниками щорічної спеціалізованої виставки «Велобайк» ми неодноразово були і будемо відзначені різноманітними нагородами. Однією з основних цілей ми заявляємо турботу про наших клієнтів, тому виробництва кожної моделі передує тривалий період розробки ескізів та тестування, коли кожна модель створюється під певний стиль їзди і певного велосипедиста. Вдаючись до суто новітні технології у виробництві рам, досягаються найважливіші параметри мінімальної ваги і максимальної міцності. Крім того, всі наші спортивно-орієнтовані моделі велосипедів попередньо тестуються спортсменами, що гарантує високу якість готового продукту. Все це дозволяє зробити Ваш велосипед сучасним і надійним, який стане Вам вірним супутником на багато років.

Заявляючи про причетність до спорту на вищому рівні, ми маємо на увазі підтримку розвитку велоспорту в нашій країні. Уже тривалий час ми є опорою «Харківського державного вищого училища фізичної культури». Саме на наших велосипедах, хлопці мають можливість займати призові місця на Чемпіонатах України, що в свою чергу є для нас найвищою похвалою.